Naši klienti odporúčajú

Vyberte si z našich najobľúbenejších ošetrení.

O Lumines

Moderné beauty centrum v Bratislave pre ženy aj mužov.

Už od roku 2011 pomáhame našim klientom priblížiť sa ich vysnívanému ideálu. Využívame iba tie najmodernejšie poznatky a technológie z oblasti skrášľovania, omladzovania, zoštíhľovania a neinvazívnej estetickej medicíny. Či už vás trápia nadbytočné kilá, starnúca pokožka alebo problematická pleť, medzi ošetreniami nájdete niekoľko vhodných alternatív práve pre vás. Keďže sa snažíme poskytovať pestré a vysoko kvalitné služby, v našej ponuke nájdete veľké množstvo ošetrení pre telo aj tvár. Mnohé sú šité „na mieru“ pánom, keďže vieme, že ich potreby sú odlišné od tých ženských. Krása je voľba – rozhodnite sa pre Lumines.

Povedali o nás

Desiatky spokojných klientov sú dôkazom toho, že starostlivosť o zákazníka je pre nás prvoradá.

  • Lumines je pre mňa oáza relaxu, krásy, profesionality... a to nie len pre ženy, ale aj pre mužov. Vyskúšal som tu rôzne ošetrenia - fotorejuvenizáciu aj kryolipolýzu. Nikdy som si nemyslel, že aj muž sa môže cítiť dobre v beauty centre, ale opak je pravdou. Je to vlajková loď - to najlepšie, čo je momentálne na trhu.

    Pavol Patek, bartender

    Beauty centrum Lumines mi odporučila kamarátka. Na konzultácii mi poradili rádiotermolifting a výsledky na seba nedali dlho čakať. Milo ma prekvapil osobný prístup, ako aj ich profesionalita. Taktiež vyzdvihujem prijemné prostredie a luxusné priestory. Vrelo odporúčam všetkým mužom!

    Henrich Gora, podnikateľ