Beauty center Lumines

Prvotriedne služby v oblasti skrášľovania, omladzovania a zoštíhľovania.

Lumines je moderné pánske a dámske beauty centrum v Bratislavskom Ružinove. Luxusné priestory, profesionálny personál, absolútna diskrétnosť a cenová dostupnosť sú našimi najväčšími tromfami. Navyše každí z našich klientov automaticky získava vlastný online zákaznícky profil, kde má okamžite k dispozícii informácie o svojich absolvovaných aj plánovaných ošetreniach, fotografie pred a po ošetrení, aktuálne informácie o zľavách, novinkách a mnoho ďalšieho. Desiatky našich verných klientov sú pre nás najväčším symbolom toho, že ponúkame kvalitné služby.

Radi vás privítame na bezplatnej konzultácii, kde spoločne identifikujeme vaše konkrétne potreby a najlepšie možnosti liečby. Odbornú konzultáciu v hodnote 20€ si
môžete rezervovať tu.
flexibilné otváracie
hodiny
online zákaznícky
profil
desiatky spokojných
zákaznikov
 

Náš tím

Starať sa o vás bude náš vyškolený personál.

Barbora

majiteľka
prečítať viac

Barbora

Barbora manažuje beauty centrum, vedie konzultácie s klientmi a zároveň vykonáva niektoré telové a tvárové prístrojové ošetrenia. Je certifikovaná na všetky prístroje, s ktorými v centre pracuje.

Zlatica

recepčná
prečítať viac

Zlatica

Má na starosti objednávkový systém ako aj online zákaznícky systém a starajú sa predovšetkým o pohodlie našich klientov.

Ivanka

kozmetička
prečítať viac

Ivanka

Ivanka je vyštudovaná kozmetička a vizážistka. Má 4 ročnú prax v obore a zameriava sa aj na permanentný make-up a hair tattoo a 4D mihalnice. Má tiež niekoľko rekvalifikačných kurzov v oblasti tvárových ošetrení. Je certifikovaná na všetky prístroje, s ktorými v centre pracuje.

Gabika

zdravotná sestra
prečítať viac

Gabika

Gabika je vyštudovaná zdravotná sestra s dlhoročnou praxou a tiež výborná kozmetička. Je certifikovaná na všetky pŕstroje v našom centre a náplňou jej práce sú ako telové tak aj tvárové ošetrenia a klasická kozmetika.