Naši klienti odporúčajú

Vyberte si z našich najobľúbenejších ošetrení.

O Lumines

Moderné beauty centrum v Bratislave pre ženy aj mužov.

Už od roku 2011 pomáhame našim klientom priblížiť sa ich vysnívanému ideálu. Využívame iba tie najmodernejšie poznatky a technológie z oblasti skrášľovania, omladzovania, zoštíhľovania a neinvazívnej estetickej medicíny. Či už vás trápia nadbytočné kilá, starnúca pokožka alebo problematická pleť, medzi ošetreniami nájdete niekoľko vhodných alternatív práve pre vás. Keďže sa snažíme poskytovať pestré a vysoko kvalitné služby, v našej ponuke nájdete veľké množstvo ošetrení pre telo aj tvár. Mnohé sú šité „na mieru“ pánom, keďže vieme, že ich potreby sú odlišné od tých ženských. Krása je voľba – rozhodnite sa pre Lumines.

Povedali o nás

Desiatky spokojných klientov sú dôkazom toho, že starostlivosť o zákazníka je pre nás prvoradá.

 • V centre som už vyskúšala rôzne procedúry a vždy som odchádzala spokojná. Absolvovala som tetovanie obočia aj kryolipolýzu - úbytok podkožného tuku som videla už po 3 týždňoch. V lete mi zas veľmi pomohla lymfodrenáž. Lumines vrelo odporúčam všetkým ženám aj mužom, ktorí sa o seba starajú, pretože telo máme len jedno.

  Eleonóra Kováčiková, osobná fitnes trénerka

  Beauty centrum Lumines som navštívila na základe odporúčania mojej známej. Centrum poskytuje profesionálne a nadštandardné služby v oblasti estetickej medicíny a poradenstva, ktoré som na sebe aj vyskúšala. Môžem len odporúčať, v porovnaní s inými salónmi, ktoré som navštívila, ma prekvapili aj prijateľnejšie ceny.

  Ing. Jaroslava Koštialová, asistentka generálneho riaditeľa
 • Som klientkou beauty centra Lumines už 2 roky a vždy sa rada vraciam. Oceňujem profesionálny a príjemný personál a kvalitnú prácu s úžasnými výsledkami. Príjemné prostredie centra je ako oáza, ktorá pohladí telo aj dušu.

  MUDr. Eva Sadloňová, lekárka

  V Lumines mi už počas úvodnej konzultácie na základe mojich požiadaviek navrhli zoštíhlovacie procedúry, ktoré by som mala podstúpiť. A výsledky sa po pár návštevách dostavili. Veľmi oceňujem ich profesionálny prístup a snahu časovo sa  prispôsobiť mojej pracovnej vyťaženosti. Môžem len odporučiť.

  JUDr. Andrea Ščerbová, právnička